Międzyszkolny Konkurs Wokalny pod hasłem ,, Dozwolone do lat 10''

W miniony wtorek tj. 26 marca kilkoro uczniów naszej szkoły brało udział w Międzyszkolnym Konkursie Wokalnym pod hasłem ,, Dozwolone do lat 10"- organizowanym przez SP Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowskie oraz w IV eliminacjach gminnych w MOAK- u, które dawały przepustkę do IV Wojewodzkiego Przeglądu Twórczości Artystycznej ,, PIKtoGRAmy" 2024. O ile na wyniki pierwszego konkursu musimy jeszcze poczekać do 5 kwietnia, to wyniki drugiego konkursu są znane. Otóż do kolejnego etapu przechodzą: Leon Bruczko z klasy 1a- wych.p. Katarzyna Benedysiuk- Gołębiewska, Gabriela Guziejko z klasy 1b- wych.p. Edyta Pogorzelska i Mateusz Klok z klasy 5a- opiekun artystyczny p. Urszula Zajkowska. GRATULUJEMY Wam, jak również tym, którym niewiele zabrakło, żeby stanac-jak to mówią sportowcy na tzw. pudle. Oto fotorelacja ?

Data dodania: 2024-03-28 23:01:34
Data edycji: 2024-03-28 23:02:48