Miejski Przegląd Piosenki ''Śpiewam Tobie, Mamo''

Mama to ktoś specjalny – superbohaterka, która zawsze zadba, wysłucha, przytuli, ma lekarstwo na wszystko, mądrze wymaga i rozumie jak nikt na świecie. Dlatego właśnie dla Mam mieliśmy w naszej szkole specjalny prezent – Miejski Przegląd Piosenki ph. „Śpiewam Tobie, Mamo”.

W piątkowe popołudnie 19 maja salę gimnastyczną wypełniły dźwięki piosenek o mamach i dla mam. Śpiewały dzieci z przedszkoli i szkół naszej gminy, ale nie tylko. Wiek uczestniczek również wahał się od kilku do kilkunastu (nawet 18-u) lat, bo któż nie chciałby uradować swojej mamy tak pięknym i płynącym z samego serca prezentem? W niejednych oczach pojawiły się łzy wzruszenia.

Pomysł Przeglądu zawdzięczamy pani Urszuli Zajkowskiej, która zadbała o każdy szczegół spotkania i zaangażowała  swego męża – pana Darka - do zapewnienia profesjonalnego udźwiękowienia i oświetlenia występów. Dzięki temu wykonawczynie mogły śpiewać na scenie jak prawdziwe gwiazdy, a ich mamy poczuć jeszcze większą dumę.

Miejski Przegląd Piosenki uświetnił swoją obecnością pan Burmistrz Adrian Łuckiewicz, otwierając jednocześnie oficjalnie obchody Dni Wasilkowa.

Data dodania: 2023-05-21 19:08:46
Data edycji: 2023-05-21 19:35:06