Mikołajki w klasie 2b i 1c

Mikołajki w klasie  2b i 1c

Mikołajki to przedsmak nadchodzących świąt Bożego Narodzenia, które uwielbiają zarówno dzieci, jak i dorośli. To ostatni dzwonek , aby napisać list do Mikołaja.
Tak też zrobili uczniowie z klasy 2b:
Napisali list,  stworzyli Mikołaja w  programie PowerPoint oraz po owocnej pracy zjedli ze smakiem czekoladowego mikołaja od Mikołaja.

W mikołajki odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe klas Ic i IIb. Uczniowie wspólnie z rodzicami wykonywali ozdoby i kartki świąteczne. Wspaniała twórczość, zaangażowanie, przeżyte emocje i czas spędzony z rodzicami to cenne doświadczenie. Uczniowie i rodzice z dużym zapałem wykonywali ozdoby i kartki, wykazując się przy tym nie lada pomysłowością i kreatywnością. Efekty tych działań zostaną przekazane na kiermasz charytatywny, który odbędzie się już niebawem, 12.12.2023. Serdecznie zapraszamy :)

Data dodania: 2023-12-06 22:20:43
Data edycji: 2023-12-08 09:11:47