Narodowe Czytanie 9 września 2023.

Po raz dwunasty, miłośnicy literatury z Wasilkowa i okolic spotkali się, by czytać powieść Elizy Orzeszkowej "Nad Niemnem". Tegoroczne Narodowe Czytanie odbyło się 9 września na placu przed budynkiem MOAK-u w Wasilkowie. Naszą szkołę reprezentowała pani dyrektor Lucyna Bejm wraz z uczniami: Zosią Rysiejko, Magdą Sawicką, Olą Halicką, Karolem Krutulem, Martyną Dymidiuk, Anitą Himik, Laurą Sieńko i Olgą Dłużniewską. Czasu było bardzo mało na przygotowanie, ale ta dzielna grupa pod opieką pani Małgorzaty Szwabowicz i pani Urszuli Zajkowskiej, poradziła sobie świetnie z odczytaniem dość długich i trudnych fragmentów w/w powieści. Gratulujemy!

Data dodania: 2023-09-14 16:52:32
Data edycji: 2023-09-14 16:53:27