Nowe sukcesy Michała

Michał Kamecki znowu zabłysnął na scenie muzycznej. Miło nam poinformować, że zdobył tytuł laureata na Festiwalu Pianistycznym im. Sióstr Frankiewicz w Białymstoku oraz najwyższy laur, tj. Grand Prix w szkolnym konkursie na wariacje muzyczne, pokonując 28 innych wykonawców. Ponadto zajął I miejsce w konkursie „Wiosenne Impresje”. Dodajmy (już zupełnie na marginesie), że zaliczył w szkole muzycznej ważny egzamin i pomyślnie przeszedł przesłuchania do koncertu rocznego.

Teraz też trzymamy za Michała kciuki, ponieważ w najbliższych dniach będzie uczestniczył w konkursie pianistycznym w Miastku. Wspieramy Cię, Michale, duchowo i liczymy na kolejny sukces!

A wszystkim miłośnikom muzyki klasycznej proponujemy wysłuchanie 12 Wariacji Mozarta w mistrzowskim wykonaniu Michała (za nie właśnie otrzymał Grand Prix). https://youtu.be/70ExI_m1Taw

Data dodania: 2023-04-25 23:59:50
Data edycji: 2023-04-26 00:04:32