Czcionka:

Kontrast:

Ognisko integracyjne klas drugich

9 czerwca klasy drugie wraz z wychowawczyniami udały się na wspólną integrację do Św. Wody. Korzystając z tego, że opiekunem był również ks. Tadeusz, dzieci poznały historię tego miejsca -  samego źródełka oraz powstania Góry Krzyży. A potem to już tylko swawola... ognisko, gry i zabawy. Można było się wyszaleć, porozmawiać, lepiej się poznać w działaniu. Było też nieodłączne ognisko, mnóstwo śmiechu, świeżego powietrza i odpoczynku od szkolnej rutyny. Warto dodać, że przecież to właśnie uczniowie klasy I i II najdłużej w tym roku siedzieli w szkolnych ławkach. W pełni zasłużyli sobie na chwile relaksu i szaleństwa.

Data dodania: 2021-06-09 23:24:28
Data edycji: 2021-06-09 23:28:05