Ogólnopolski Dzień Biblioterapii

Nauczycieli i rodziców zachęcamy do obejrzenia filmu z udziałem Celiny Zubryckiej, przewodniczącej Koła Podlaskiego PTB i Elżbiety Janikowskiej, autorki książek dla dzieci.  Po obejrzeniu filmu  i wysłuchaniu czytanego przez autorkę, Elżbietę Janikowską, fragmentu książki "Magiczne przygody misia Teodora",  zapraszamy dzieci do wykonania ilustracji na temat "Jesień otula nas kolorami".

Prace można przynosić do szkolnej biblioteki wraz z podpisanym przez rodziców formularzem do 18.11.2022r. Trzy najlepsze prace zostaną wysłane na konkurs organizowany przez Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku i Koło Podlaskie Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego.

Link do filmu - 14 listopada (1).mp4

Link do filmu na platformie YouTube - https://youtu.be/N89ROrZ-y2M