Pasowanie na czytelnika kl. I b

Klasa I b została dziś (8.03.2023) poddana nie lada sprawdzianowi. Przed panią Dyrektor i liczną publicznością zgromadzoną w szkolnej bibliotece musiała wykazać się wiedzą o bajkach, baśniach i książkach w ogóle. Uczniowie udowodnili, że rzeczywiście są bardzo uważnymi czytelnikami, wiedzą, jak obchodzić się z książkami i jak zachować w bibliotece. W dodatku pochwalili się swoimi umiejętnościami – recytowali wiersz o panu Hilarym, zaśpiewali piosenkę i zaprezentowali prowadzone przez siebie zeszyty lektur. Mogliśmy podziwiać pięknie wykonane ilustracje do przeczytanych książek. Nic dziwnego, że wszyscy zgromadzeni w bibliotece uznali, że klasa I b będzie godnie bronić Królestwa Książek i każde z dzieci zostało przez panią dyrektor uroczyście pasowane na rycerza-czytelnika.

Data dodania: 2023-03-08 21:55:09
Data edycji: 2023-03-08 22:01:55