Pierwsze miejsce Świetlicy w ogólnopolskim konkursie

Nasza szkoła wzięła udział w I edycji Ogólnopolskiego konkursu plastycznego i językowego pt. „Wielkanocna pocztówka w języku obcym” organizowanym przez Szkołę Języków Obcych  - Stację Paddington.

Pierwszy start i od razu sukces! Nasza świetlica zajęła I miejsce w kategorii  „praca zbiorowa”. To wynik starań zarówno dzieci, jak i nauczycieli świetlicy, którzy wykazali się dużym zaangażowaniem i kreatywnością.  Szczególne podziękowania należą się pani Kasi Radziwońskiej oraz pani Monice Ziemiackiej,  które dopingowały  małych artystów do pracy i pilnowały poprawności zapisów życzeń w różnych językach. Na kartkach świątecznych znalazły się teksty w 3 językach obcych: angielskim, niemieckim i francuskim. Warto dodać, że panie świetliczanki prowadzą kącik językowy, w którym najmłodsi uczą się języków poprzez świetną zabawę.

W kategorii indywidualnej konkursu wzięło udział dwoje uczniów: Adam Szczęsnowicz z klasy 1a, którego opiekunem jest  pani Katarzyna Benedysiuk- Gołębiewska i Wiktoria Guziejko z klasy 6b, która uczy się niemieckiego pod kierunkiem pani Moniki Ziemiackiej.

Wspólny wysiłek nagrodzony został atrakcyjnymi niespodziankami pod postacią  gier, książeczek  i plakatów językowych, worków, słodyczy i voucherów na darmowy miesięczny kurs językowy i 50% zniżki na następny rok szkolny w Szkole Języków Obcych  Stacji Paddington.

Połączyliśmy „przyjemne z pożytecznym”. Dzieci wiele się nauczyły, a dziś dodatkowo przekonały się, że warto poświęcić czas i zaangażować się w naukę języków.  Ten sukces dodał nam skrzydeł. Jesteśmy dumni, zmotywowani i szczęśliwi.

Data dodania: 2021-05-14 13:23:27
Data edycji: 2021-05-17 22:26:46