Pierwsze spotkanie wolontariatu w roku szkolnym 2023/2024

Pierwsze spotkanie wolontariatu  w roku szkolnym 2023/2024

We wtorek, 12 września i w czwartek 14 września spotkała się grupa kilkudziesięciu  uczniów z  klas IV-VIII – świadomych swoich działań,  chętnych do zrobienia czegoś dobrego i pożytecznego, wolontariuszy. Były to pierwsze w tym roku szkolnym spotkania.

Przedstawiliśmy opiekunów. Są nimi: p. Katarzyna Kondratowicz, p. Alina Pieszko, p. Jadwiga Minkowska.

Wysłuchaliśmy propozycji działań młodzieży na rzecz innych ludzi, środowiska lokalnego, przyrody.

Wybraliśmy przewodniczącą, jest nią Gabriela Łuckiewicz z klasy 7b i wiceprzewodniczącą – Alicję Domanowską z klasy 7b.

Naszą pierwszą akcją  będzie udział w  IV Ogólnopolskim Tygodniu Szczęścia w Szkole, którego hasłem jest          „Z optymizmem i nadzieją”. W tym roku świętujemy w dniach 18-24 września 2023. Planujemy Dzień Przyjaźni, Festiwal Dobrych Emocji, Święto Kolorów, dowiemy się także czym jest dla nas nadzieja i optymizm.

Zapraszamy do współpracy przez cały rok! Będzie się działo!

Data dodania: 2023-09-18 11:16:10
Data edycji: 2023-09-18 11:16:44