Pierwszy Dzień Wiosny w kl. IV-VIII

Pierwszy Dzień Wiosny obchodziły również klasy 4-8. Pomysły na jego spędzenie były bardzo różnorodne. Przeważała jednak aktywna integracja. Część uczniów wraz z wychowawcami wybrała się do Strefy X lub Strefy Wysokich Lotów, inni – do kina, jeszcze inni wzięli udział w szkolnych rozgrywkach sportowych na hali gimnastycznej. I choć nie było topienia marzanny (bo to nieekologiczne!), to mamy nadzieję, że radosna ruchliwość wygna na dobre resztki zimowego smutku i marazmu. Dzieciaki, do dzieła! Wiosna przyszła!

Co do szczegółów to:

Klasy 4b i 4c bawiły się w Strefie X. Można było poskakać, pograć, wykazać się celnością w paintballu. Mało siedzenia, dużo ruchu! To nasz przepis na ciekawe spędzenie dnia poza szkołą.

Pierwszy dzień wiosny klasy 7 b był sportowym wyzwaniem. Skorzystaliśmy z propozycji nauczycieli wf-u, oglądając ninja wyzwanie. Ale radochę dała nam klasowa piłka nożna i rozgrywki w koszykówkę klasową. Okazało się, że warto zadbać o formę i zatroszczyć się o kondycję fizyczną.

Wiosna oznacza ruch! Klasa 5B postawiła tego dnia na dłuuuugi spacer i hasanie w Strefie Wysokich Lotów na specjalnej lekcji w-fu. Były śpiewy po drodze, a z powrotem piknik na trawie i...wolniejsze tempo spaceru, bo i brykanie intensywne...

Data dodania: 2022-03-21 23:14:50
Data edycji: 2022-03-23 23:04:01