Plik i Folder w klasach II

W tym tygodniu uczniowie klas II podczas lekcji informatyki spotykali się z Plikiem i Folderem. To superbohaterowie uczący dzieci, jak bezpiecznie poruszać się w internecie. Klasa IIc miała okazję uczestniczyć w wydarzeniu na żywo dzięki streamingowi spektaklu, pozostałe klasy obejrzały przedstawienie później, ale były nim równie zainteresowane. Uczniowie dowiedzieli się, jak niebezpiecznie szybko można się uzależnić od urządzeń elektronicznych i jak wielką szkodę przynosi częste przebywanie w wirtualnym świecie. Chętnie uczestniczyły w dyskusji, opowiadając o swoich doświadczeniach i zwyczajach. Trzeba przyznać, że Plik i Folder zyskali sobie sympatię wśród młodych widzów.

Data dodania: 2022-10-06 20:12:53
Data edycji: 2022-10-06 20:13:33