Podróż po Polsce

Narodowe Święto Niepodległości za kilka dnia, ale uczniowie klas I-III już teraz rozpoczęli przygotowania to tego ważnego dla każdego Polaka święta. Wraz z aktorami Teatru Pod Orzełkiem, wyruszyli w niezwykłą podróż po Polsce. Aktorzy zabrali dzieci na Baranią Górę, miejsce narodzin największej polskiej rzeki, skąd rozpoczęło się płynne bajanie w towarzystwie Królowej Polskich Rzek - Wisły. Przemierzając nasz kraj, nasi najmłodsi spotkali Smoka Wawelskiego i Szewczyka Dratewkę. Usłyszeli także opowieść o powstaniu Warszawy, czyli legendę o Warsie i Sawie. To była fantastyczna podróż i wszyscy świetnie się bawili. Bardzo dziękujemy!!!

Data dodania: 2021-11-07 11:46:27
Data edycji: 2021-11-07 11:49:06