Polonez dla Polski

???? Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie uczciła rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. ????
"Polonez dla Polski" w wykonaniu dzieci z Zespołu Tańca Ludowego, prowadzony przez Urszulę Figiel zrobił furorę w słoneczne południe 28 kwietnia w Wasilkowie. Barwny korowód dzieci wyruszył spod Kapliczki przy rondzie Niepodległości.
"Polonez dla Polski" po raz drugi w wykonaniu dzieci z Zespołu Tańca Ludowego będzie można obejrzeć 4 maja o godz. 12.00. Zapraszamy!

Piątkowe wykonanie można przeżyć jeszcze raz, oglądając film przygotowany przez Piotra Łukowskiego z Redkacji Świadomych Świata: Polonez dla Polski
Data dodania: 2023-04-28 19:03:11
Data edycji: 2023-04-29 21:31:05