Odyseusze ponownie pojawili się w klasach 1a i 1b. Wspólnie z pierwszakami rozmawiali na temat bezpieczeństwa podczas wakacji. Uczniowie przypomnieli sobie najważniejsze zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą, w górach, na drodze oraz w domu.
Podczas spotkania dzieci stworzyły także kolorowe plakaty pod hasłem „Bezpieczne wakacje”, które będą przypominać wszystkim o odpowiedzialnym zachowaniu podczas letniego wypoczynku.
Dzięki wspólnej pracy i rozmowom radośniej i bezpieczniej rozpoczynamy wakacje. Życzymy wszystkim udanego, słonecznego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku!