Przegląd Pieśni Patriotycznych

Dzisiaj uczniowie klasy 3a i Aleksandra Sokólska z klasy 2a reprezentowali naszą szkołę w Wojewódzkim Przeglądzie Pieśni Patriotycznych organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury ZPO nr 2 i Kuratorium Oświaty w Białymstoku. Celem konkursu była m.in. popularyzacja twórczości patriotycznej oraz zachęcenie do wspólnego muzykowania.

Młodzi wykonawcy ambitnie podeszli do sprawy, przygotowywali się pod okiem wychowawców i nauczycieli (pani Urszuli Zajkowskiej, Katarzyny Benedysiuk-Gołębiewskiej i Anny Hibl).

Pięknie zaprezentowali się na scenie, nie widać było po nich tremy, która z pewnością wiąże się z każdym publicznym występem. Klasa 3a całe swoje serce włożyła w wykonanie skocznej piosenki „Serce w plecaku”, a Ola Sokólska zaśpiewała poważną pieśń „Jest takie miejsce”.

Wielkie brawa dla wszystkich dzieci (i równie wielkie dla wszystkich, którzy uczestniczyli w przygotowaniach, bo zdołali poskromić żywiołyJ)

Z niecierpliwością czekamy na wyniki.

A na osłodę mamy filmową relację z występu.

Data dodania: 2022-11-16 23:33:18
Data edycji: 2022-11-17 07:26:37