Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Jaki będzie rok szkolny 2021/2022? Jeśli taki, jak pierwszy dzień szkoły, to wszyscy będą zadowoleni. Uczniowie klas pierwszych i czwartych po raz pierwszy oficjalnie przekroczyli progi SP1, po czym zostali uroczyście powitani przez panią Dyrektor – Lucynę Bejm. Krótkie, ale bardzo krzepiące przemówienia wygłosili też zaproszeni goście – pan Adrian Łuckiewicz Burmistrz Wasilkowa, pan Paweł Krutul – poseł na Sejm oraz ks. Zdzisław Karabowicz – proboszcz parafii  pw. NMP Matki Miłosierdzia. Tradycyjnie ważnym uroczystościom szkolnym towarzyszy wasilkowska Młodzieżowa Orkiestra Dęta pod batutą pana Adama Wolańskiego, tak było i tym razem. Jak zwykle zachwycili słuchaczy, pozostawiając im niedosyt po zbyt krótkim koncercie. Ale niestety, trzeba się było spieszyć, bo choć to dopiero 1 września, to spraw do załatwienia sporo. Dwie godziny później nowy rok szkolny rozpoczęły również starsze klasy, które spotkały się ze swoimi wychowawcami. Od czwartku zaczynamy intensywną pracę, pamiętając jednak, że najważniejsze jest to, że jesteśmy znowu razem w murach szkoły przy ul. Mickiewicza 2.

Uczniom, rodzicom, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły życzymy udanego roku szkolnego 2021/2022.

Data dodania: 2021-09-01 17:14:11
Data edycji: 2021-09-01 17:18:32