Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Czy rok szkolny 2023/2024 będzie lepszy od poprzedniego? Tego przekonają się już uczniowie którzy dzisiaj uroczyście zostali powitani przez panią Dyrektor- Lucynę Bejm. Krótkie przemówienie wygłosili też zaproszeni goście- pan Adrian Łuckiewicz Burmistrz Wasilkowa, pan Paweł Krutul – poseł na Sejm oraz ks. Zdzisław Karabowicz – proboszcz parafii  pw. NMP Matki Miłosierdzia oraz ksiądz  Anatol  Hajduczenia, proboszcz Parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła.Tradycyjnie ważnym uroczystościom szkolnym towarzyszy wasilkowska Młodzieżowa Orkiestra Dęta pod batutą pana Adama Wolańskiego, tak było i tym razem. Od wtorku zaczynamy intesywną pracę pamietając o tym że wszyscy zdrowi i wypoczęci po wakacjach bedziemy się uczyć w murach szkoły przy ul.Mickiewicza 2. Uczniom, rodzicom, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły życzymy udanego roku szkolnego 2023/2024.

Data dodania: 2023-09-04 14:46:20
Data edycji: 2023-09-05 12:10:15