Ślubowanie klas I

Ślubowanie klas I już za nami. Pierwszaki nie wyglądały na zestresowane, bo goście dopisali – dumni rodzice przybyli, by wesprzeć swoje pociechy w tym ważnym dniu. Dzieci były zresztą świetnie przygotowane - pięknie recytowały, śpiewały piosenki, a potem równie sprawnie – przyrzekały z dumą nosić miano ucznia Szkoły Podstawowej Nr 1 im. ks. Wacława Rabczyńskiego. Tym razem na uroczystość przybył … nasz patron. W księdza Rabczyńskiego wcielił się bardzo udanie ksiądz Łukasz, który z dużym  talentem opowiedział o życiu tej ważnej dla wasilkowian postaci.

Kolejny doniosły moment nastąpił, gdy pani Dyrektor Lucyna Bejm pasowała uczniów za pomocą wielkiego ołówka. Następnie zaś zwróciła się do dzieci i ich rodziców. Mówiła o tym, jak ważna jest obecność rodziców w szkole i ich nieustanne wsparcie, najmłodszym zaś życzyła, by ich zapał do nauki nigdy nie osłabł.

Na zakończenie były wspólne zdjęcia i poczęstunek przygotowany przez rodziców.

I tak maluchy zamieniły się w odpowiedzialnych uczniów szkoły podstawowej, rozpoczynając na dobre swoją przygodę z edukacją. Życzymy Wam powodzenia i samych sukcesów!

Data dodania: 2022-10-20 20:53:12
Data edycji: 2022-10-20 21:02:27