Spektakl '' Niezgoda''

Wczoraj uczniowie klas 7 brali udział w niecodziennym wydarzeniu.
Grupa teatralna z Sosnowca przyjechała do naszej szkoły ze spektaklem " Niezgoda" , który powstał we współpracy z młodzieżą.   Przedstawienie należy do nurtu „teatru w klasie” i jest grane w salach lekcyjnych, po to, żeby aktorzy  mogli spotykać się z uczniami i uczennicami w naturalnym dla nich środowisku szkoły. Integralnym elementem pokazów są także warsztaty pedagogiczno-teatralne dla całej klasy, których celem jest zgłębienie tematyki spektaklu w atmosferze zaufania i twórczej współpracy.

Spektakl Niezgoda.  wystawiany był w ramach programu Teatr Polska, w którym w tym roku bierze udział Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Wasilkowie.

Data dodania: 2023-11-10 22:45:28
Data edycji: 2023-11-10 22:46:25