Spotkanie autorskie z panią Celiną Zubrycką

Jeśli ktoś marzy o zawodzie pisarza (a takie osoby są w klasie 4c), dziś mógł się przekonać, że warto dążyć do spełnienia marzeń. Uczniowie klasy 4c zawitali dziś do Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku, by spotkać się z panią Celiną Zubrycką autorką książek dla dzieci. Dowiedzieli się, jak się zostaje pisarzem, skąd się biorą zawarte w książkach historie i czemu służą bajki terapeutyczne. Zapoznali się  z historią bohaterki książki „Dziewczynka na złotym wózku”. Mogli też kupić książkę pani Celiny i otrzymać od autorki autograf.

Dla czwartoklasistów była to też lekcja savoir-vivre’u, ponieważ musieli wykazać się kulturą zarówno podczas podróży autobusem w obie strony, jak i znajomością zasad, jakim podlegają spotkania autorskie, dowiedzieli się np. jak powinno się kolekcjonować autografy.

Data dodania: 2021-10-07 23:24:37
Data edycji: 2021-10-07 23:32:08