Sprzątanie świata 2023-10-04

W tym roku akcja ekologiczna przebiegała pod hasłem ”sprzątanie świata łączy ludzi”. Pod koniec września, w ostatni piątek miesiąca, uczniowie dwóch szkół wzięli udział w sprzątaniu wyznaczonych terenów Wasilkowa. Z naszej szkoły w sprzątaniu wzięła udział klasa 6c pod opieką Pana Wojciecha i Pani Magdaleny. W ciągu 3 godzin uprzątnęliśmy teren przy drodze na Dąbrówki i drogi prowadzące do Świętej Wody. Uzbierane śmiecie posegregowane według odpadów pozostawiliśmy przy drodze. Służby MPO już tego samego dnia uprzątnęły je. Najwięcej było odpadów szklanych i plastykowych. Po skończonej akcji wszyscy uczniowie spotkali się na wspólnym ognisku zorganizowanym przez Gminę Wasilków.

Koordynator akcji: Wojciech Poznański

Data dodania: 2023-10-05 20:58:47