Sukces w konkursie wiedzy o historii Wasilkowa

8 grudnia nasi uczniowie przekroczyli gościnne progi Biblioteki im. prof. Haliny Krukowskiej w Wasilkowie, by wziąć udział w konkursie wiedzy o historii miasta. Początkowo konkursowicze trochę się obawiali, ale stres szybko minął wobec czekających na nich atrakcji. Komisja, w której zasiadali: pan Antoni Pełkowski, pani Barbara Borkowska, pan Jerzy Rusel oraz pani Izabela Hajdukiewicz, zapewniła serdeczną atmosferę. Młodzież mogła się wypowiedzieć na temat tego, jakie znaczenie ma dla nich Wasilków i udział w konkursie. Następnie uczniowie przetestowali swoją wiedzę w kahoocie i wreszcie przyszła pora na właściwe zmagania, przeprowadzane w dwóch grupach wiekowych: klasy IV-V i VI-VIII. Po krótkiej przerwie, podczas której dzieci mogły się trochę pożywić, komisja ogłosiła wyniki. Nasza drużyna, składająca się z Wiktorii Dakowicz (kl. Vc), Kingi Pul (kl. Vc) i Szymona Borysa (kl. Va) zajęła I miejsce, a Dominika Strzymińska z kl. VI a – II miejsce.

Serdecznie gratulujemy sukcesu i wiedzy wszystkim uczestnikom.

Data dodania: 2022-12-08 22:12:27
Data edycji: 2022-12-08 22:16:45