''Świetliczaki'' w bibliotece

Współpraca świetlicy i biblioteki w naszej szkole zawsze przynosi pozytywne efekty. Ostatnio bibliotekę szkolną odwiedziła grupa drugoklasistów pod opieką pani Urszuli, która postanowiła zainteresować dzieci przygodami Mikołajka. Zabawne perypetie francuskiego chłopca cieszą młodszych i starszych, nic więc dziwnego, że spodobały się również dzieciom z 2b. Zachęcone przeczytanymi głośno fragmentami, postanowiły wypożyczyć sobie książki o Mikołajku jako ciekawą lekturę na czas zbliżających się ferii. Warto dodać, że wśród pozycji zakupionych z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa znalazła się książka R. Goscinnego „Mikołajek. Święta są strasznie fajne” oraz inna – autorstwa jego córki – poświęcona Lukrecji. Zachęcamy do ich wypożyczenia.

Data dodania: 2022-01-16 23:28:57
Data edycji: 2022-01-16 23:30:18