''Szkoła pod żaglami ''

Dzień 1

Na obiad pyszne pierogi , podane na różne sposoby przez uczniów:) smażone, gotowane, z cebulką lub bez potem był basen, kolacja i łowienie ryb.

Dzień 2
Z portu w Wilkasach popłynęliśmy do portu Dziki Harsz. Spędziliśmy 6 godzin żeglując po jeziorach. W porcie na obiad były różnego rodzaju pizze i ciasta na deser. Śniadanie i kolacja oczywiście w wykonaniu uczniów.
P.S. sprzątanie pokładu też się odbyło

Dzień 3
Dzień rozpoczęty poranną toaletą a następnie śniadankiem w tawernie gdzie zaserwowano nam pyszne kanapki na ciepło z jajkiem, boczkiem lub wędlinką, serem i warzywami.
Po sprzątnięciu pokładu wypłynęliśmy w kierunku portu w Giżycku, międzyczasie kąpiel w jeziorze przy zarzuconej kotwicy a nawet nauka - nie uwierzycie- matmy

Dzień 4 rozpoczęty śniadaniem- jajecznicą, herbatą, kawą lub kto wolał kanapkami. Następnie sprzątanie pokładu i wypłynięcie z portu.

Żeglarską przygodę zakończyliśmy ogniskiem integracyjnym a rano generalnym sprzątaniem jachtów
Także żegluga to nie tylko świetna przygoda ale również nauka samodzielności, odpowiedzialności i logicznego myślenia.
Za rok planujemy powtórkę.
Data dodania: 2024-06-12 09:42:30
Data edycji: 2024-06-12 09:43:56