Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Terminarz kół zainteresowań

KOŁA ROZWIJAJĄCE

 - semestr I 2022/2023

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Nazwa prowadzonych zajęć

dzień

lekcja (godz.)

1.

Rybnik Katarzyna

Przygotowanie do egzaminu z j. polskiego kl. 8a  

czwartek  

14.40- 15.25 

2.      

Grabowska Emilia

Konsultacje do egzaminu z języka angielskiego kl. 8c, 8d

czwartek

7.15

3.      

Jezierska Justyna

Koło ratunkowe z języka angielskiego

wtorek

15.30-16.15

4.      

Polak Agnieszka

Koło języka angielskiego 

czwartek

14:40-15:25 (kl. 4)

15:30-16:15

(kl. 8) 

5.

Minkowska Jadwiga

Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego 

dla klasy 5b,5c 

poniedziałek

 i w razie potrzeby wtorek

14.40- 15.25 

14.40 - 15.25 

6. 

Pieszko Alina

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z matematyki 

kl. 8c

poniedziałek

18:00 –18:45 

7.      

Kossakowska Małgorzata

Koło informatyczne

środa

15.30-16.15

8.      

Poznański Wojciech

Koło chemiczne

piątek

14,35-16.15 

9.      

Sobolewska Bożena

Koło biologiczne

czwartek

15.30 - 17.00

10.      

Stanisławski Kamil

Koło z języka niemieckiego

kl. 8a, 8b

wtorek

15:30-16:15 

11.      

Jerzy Zielinko  Koło fizyczne "Mezon"     

12.

Waszkiewicz Małgorzata

Koło matematyczne

kl. 1a

środa 15:30-16:15 

13.

Kudzinowska Katarzyna

Koło matematyczne

kl. 1b

wtorek 15.30-16.15 

14.

Karpacz Ewa

Przygotowanie do egzaminu z matematyki

czwartek (co drugi tydzień) 13,50-14,32

 

KOŁA WYRÓWNAWCZE I KONSULTACJE - semestr I 2022/2023

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Nazwa prowadzonych zajęć

dzień

lekcja (godz.)

1.    

Białokozowicz Magdalena

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

kl. 5b, 5c

piątek

13.50-14.25 

2.      

Fedyk Iwona

Zajęcia wyrównawcze 2b

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 2b

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 2a

wtorek

poniedziałek

środa

15.30-16.15 

11.50-12.35 

12.50-13.35 

3.      

Hibl Anna

Zajęcia wyrównawcze 2a

piątek

11-50-12:35 

4.      

Karpacz Ewa

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

4A, 6A, 7A 

8A, 8B, 8D 

 

poniedziałek 

środa

 

8.00- 8.45 

15.30-16.15 

5.

Kasperuk Joanna

Biofeedback 

 

 

6.      

Kondratowicz Katarzyna

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

8d

6a, 6b

 

poniedziałek

czwartek

 

8.00-8.45 

13.50- 14.25 

7.      

Kowalewska Agnieszka

Zajęcia wyrównawcze 2c

czwartek

15:30-16:15 

8.      

Kowalewska Agnieszka

ZKK 3a

ZKK 2a

wtorek

środa

12:50-13:35 

12:50 – 13:35 

9.      

Kudzinowska Katarzyna Zajęcia wyrównawcze 1b poniedziałek  15.30-16.15 

10.

Moniuszko - Puczyńska 

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 8c

ZKK 4a

ZKK 4b

 

poniedziałek

wtorek

czwartek

 

14.40 - 15.25 

13.45 - 14.25

13.45 - 14.25  

11.    

Pieszko Alina

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

5A, 5B, 5C

4B, 8C 

6B (w ramach konsultacji)

 

środa

czwartek

czwartek

 

8.00-8.45

13,50-14.35

12.50-13.35

12.    

Pogorzelska Edyta

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 3b

ZKK 2c

ZKK 3b

środa

poniedziałek

piątek  

15.30-16.15

12.50-13.35 

12.50-13.35 

13.    

Rybnik Katarzyna

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego

8b

5b

 

poniedziałek 

poniedziałek

 

8.00 - 8.45

13.50-14.35  

14.    

Szwabowicz Małgorzata

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego 5a

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne 

Biofeedback 

   

15.    

Waszkiewicz Małgorzata Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 1a czwartek 14.40-15.25 

16.    

Zbiczyński Marcin Dodatkowe zajęcia z języka polskiego jako obcego dla uczniów z Ukrainy

środa 

czwartek

13.50-15.25       

14:.40-16.15 

17.    

Ziemiacka Monika Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka niemieckiego 6a, 8b poniedziałek 15.30 - 16.15 

 

KOŁA ZAINTERESOWAŃ (INNE) – semestr I 2022/2023

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Nazwa prowadzonych zajęć

dzień

lekcja (godz.)

1.      

Woś Sylwester

Koło redakcyjno-filmowe

Odyseja Umusłu

 

sobota   

 

10:00- 12:00

2.      

Kossakowska Małgorzata

Szwabowicz Małgorzata

Redakcja Świadomych Świata

poniedziałek

8.00 - 8.45

 

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE - semestr I 2022/2023

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Nazwa prowadzonych zajęć

dzień

Lekcja (godz.)

1.

Danilewska Izabela

Koło plastyczne "Kreatywni" 

poniedziałek

14:30-15:25 

2.

Zajkowska Urszula

Koło wokalne

poniedziałek

14.40 - 15.25 

3.

Figiel Urszula

Taniec ludowy (kl. 1-4)

wtorek i piątek 

15.30-17.00 

4.    

Gierasimiuk Maria

Mażoretki

   

5. 

 

Wolański Adam

Bronecki Rafał

 

 

Młodzieżowa Orkiestra Dęta 

 

 

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

 

16.30 - 19.00 

15.30 - 19.00 

16.30 - 18.00 

15.45 - 19.00 

15.30 - 19.00 

 

 

ZAJĘCIA SPORTOWE semestr - I 2022/2023

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Nazwa prowadzonych zajęć

dzień

lekcja (godz.)

1.   

Maksiewicz Magdalena

Piłka siatkowa dziewcząt

kl. 7-8

czwartek

 13.45 - 15.00 

2.

Cywoniuk Dorota

Lekkoatletyka dziewcząt 

kl.5-6

środa 

14:40-16:10 

3.

Czech Sylwia

Piłka koszykowa dziewcząt 

poniedziałek

14:40-16.10 

4.

Ks. Łukasz Kruszewski 

Koło szachowe     

czwartek

środa    

piątek 

11.50 - 12.35

13.50 - 14.35

14.50 - 15.35    

Data dodania: 2021-03-30 09:46:44
Data edycji: 2022-12-08 18:33:33
Ilość wyświetleń: 1848

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook