TRZECI DZIEŃ WIZYTY W KICEVIE I FESTIWAL SPOTÓW

Dzień rozpoczęliśmy od profesjonalnie przygotowanych warsztatów dbania o bezpieczeństwo podczas korzystania z internetu.
Pracowaliśmy w 4 grupach z 4 problemami:
1. Publikuję zdjęcia online
2. Bezpieczne hasła
3. Offline - bilans online
4. Warsztaty kreatywne
Każdy zespół miał prezentację na dany temat i sesję burzy mózgów na ten temat. Po tym przyszła część twórcza - tworzenie materiałów oparta na omówionych zagadnieniach i przygotowaniach do Spot Festiwalu, który zamknie całe wydarzenie Erasmus w Kicewie.
W przerwach mogliśmy skosztować pysznych przekąsek przygotowanych przez rodziców
Wycieczka do klasztoru św. Jerzego w Kneżino była ostatnią oficjalną częścią naszego dnia pracy.
Wieczorem - czas z rodzinami.

FESTIWAL SPOTÓW w zaprzyjaźnionej szkole w miasteczku Kicevo stanowił podsumowanie wizyty partnerskiej w Północnej Macedonii. Cały pobyt pod hasłem SAFE-ON poświęcony był bezpieczeństwu w sieci, świadomości, wiedzy i konkretnym umiejętnościom,dzięki którym każdy z nas zweryfikuje własną aktywność w cyberprzestrzeni i wprowadzi stałe,dobre zmiany w zachowaniach.
Piątkowy,ostatni wieczór spotkania był pełen emocji,zarówno radości ,jak i smutku oraz łez z powodu pożegnania.
Co ciekawe - dominowały tańce regionalne z każdego z krajów. Uczyliśmy się nawzajem kroków- żywa lekcja angielskiego.
Gospodarze wręczyli certyfikaty uczestnictwa i uraczyli nas pysznym i pięknym tortem z logo projektu.
Ogromne podziękowania dla koordynatorki projektu w szkole w Kicevo - Slavicy Blazeska ,nauczycieli zaangażowanych we wszelkie działania projektowe i dyrektora szkoły -Gorana Karafiloski. Zostaliśmy przyjęci jak przyjaciele,tak tez się czuliśmy -jak u przyjaciół. Warsztaty i cały pobyt były przygotowane na niezwykle wysokim poziomie. Dużo pracy,mnóstwo zabawy i możliwość poznania piękna Północnej Macedonii. Dziękujemy! I nie możemy doczekać się kolejnego spotkania.
Data dodania: 2024-04-19 19:41:35
Data edycji: 2024-10-09 18:26:20