Twoje 5 minut

Pod tym hasłem odbyły się w niedzielę 28 maja występy wokalne dzieci i młodzieży ze szkół i przedszkoli całej gminy. Młodzi wykonawcy prezentowali się na dużej scenie z profesjonalnym nagłośnieniem. Dla większości z nich było to pierwsze takie doświadczenie. Wśród artystów nie mogło zabraknąć uczniów naszej szkoły. Swoje talenty zaprezentowały: Ola Jabłonowska, Aniela Karpacz i Gabrysia Łuckiewicz (gorąco wspierana przez koleżanki!). Gratulujemy umiejętności i odwagi, a także życzymy jeszcze wielu takich występów.

Niewątpliwą atrakcją podczas "Twoich 5 minut" był nasz szkolny zespół tańca ludowego "Łoszaki". Jego występy zawsze cieszą się niesłabnącą popularnością ze względu na wdzięk i urok wykonawców, piękne stroje oraz  umiejętności taneczne dzieci.

Data dodania: 2023-05-28 22:44:50
Data edycji: 2023-05-30 22:06:55