Czcionka:

Kontrast:

Tydzień Bibliotek

Biblioteka to miejsce, w którym można się zgubić, bo jeśli ktoś lubi czytać, to wędrując od półki do półki straci poczucie czasu i zapomni o całym świecie. A jeśli ktoś czytać nie lubi, to biblioteka wydaje mu się labiryntem bez wyjścia. Jednak bez względu na to, czy należymy do pierwszej, czy drugiej grupy, warto zdobyć się na odwagę, otworzyć drzwi biblioteki i znaleźć się w krainie ciszy, marzeń, możliwości. Bo czasem (cytując znany film) „trzeba się zgubić, by coś odnaleźć”.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Fantastyka, przygoda, kryminał? Jest!

Sport? Proszę bardzo.

Coś dla młodszych czytelników? Są nawet specjalne niskie półki!

A może szukasz bohatera, który nosi Twoje imię? Wystarczy dobrze poszukać!

Tydzień Bibliotek pod hasłem: „Znajdziesz mnie w bibliotece” dobiega końca. Ale działalność biblioteki trwa. Nauczyciele bibliotekarze z niecierpliwością czekają na Was po powrocie do szkoły! Nas też zawsze znajdziecie w bibliotece! Czekamy!

Data dodania: 2021-05-14 11:02:23
Data edycji: 2021-05-17 22:15:26