Walentynkowy pokaz

Nieraz pokazywaliśmy na naszej stronie uczniów, którzy chcieliby zarazić innych swoją pasją, pokazać zdobyte umiejętności, podzielić się wiedzą lub ukazać talent, który starają się rozwijać. Dziś z okazji walentynek Kinga zaprezentowała swoje taneczne umiejętności klasie 4c. Dziewczynka od wielu lat (jakkolwiek dziwnie to brzmi, gdy mamy na myśli kogoś w tak młodym wieku) należy do wasilkowskich mażoretek. Świetnie sobie radzi, sama wymyśla układy taneczne i z zapałem bierze udział w treningach. Poświęca na nie bardzo dużo czasu, ale nigdy nie zaniedbuje przez to obowiązków szkolnych. Już drugi raz zadziwia kolegów i koleżanki z klasy swoim występem. Mamy nadzieję, że jeszcze nieraz będziemy mogli podziwiać Kingę podczas pokazów. Gratulujemy umiejętności i życzymy wytrwałości.

Data dodania: 2022-02-15 00:07:38
Data edycji: 2022-02-15 00:10:25