Wielki powrót

17 maja można uznać za datę niemal historyczną. Dzieci wróciły do szkoły! Co prawda jeszcze na razie zajęcia odbywają się hybrydowo, ale wreszcie budynek wypełnił się śmiechem, hałasem, bieganiną i … życiem. Nawet jeśli wszyscy trochę obawiali się pierwszego poniedziałku po miesiącach pracy zdalnej, to dzisiejszy dzień rozwiał wszelkie obawy. Panowała atmosfera ogólnej radości, podsycanej jeszcze przez miłe akcenty powitalne, takie jak napis „Witajcie” widoczny w wejściu do szkoły i częstowanie uczniów cukierkami przez panią Dyrektor. Dziś też już wiemy, że nic nie zastąpi takiego bycia razem. Przy okazji odkryliśmy nowe odnawialne źródło energii – uczniowie powracający do szkoły po okresie pandemii mogliby dostarczyć jej do oświetlenia całego miasta. Tak trzymać, Dzieciaki!

Data dodania: 2021-05-17 21:55:38
Data edycji: 2021-05-17 22:06:13