Wigilie Klasowe z Wychowawcami

Tradycją naszej szkoły jest, że w ostatnim dniu przed świętami odbywają się wigilie klasowe z wychowawcą, które poprzedzają tzw. świąteczne spotkania w sali gimnastycznej. W tym roku spotkanie to obyło pod hasłem "Kolędujemy z Szopką Polską".  Inicjatorami tego przedsięwzięcia byli uczniowie koła muzycznego oraz uczniowie klasy 1A, a wszystko to przygotowywane był pod okiem i uchem pani Urszula Zajkowskiej i pani Katarzyny Benedysiuk-Gołębiewskiej. Dwa miesiące pracy z tekstem, kolędami i pastorałkami, grą na bum bum rurkach, jak również próby ze światłami, dały piękny efekt.  Dopełnieniem kolędowania byli wszyscy uczniowie naszej  szkoły, którzy chętnie i z wielkim zaangażowaniem włączali się do wspólnego śpiewania.

Data dodania: 2024-01-04 17:14:00
Data edycji: 2024-01-04 17:16:30