WIZYTA PARTNERSKA W PÓŁNOCNEJ MACEDONII

W ramach projektu Erasmus+"Myślę,wybieram, uczestniczę. Uczeń jako aktywny obywatel" delegacja naszej szkoły rozpoczęła właśnie wizytę w miasteczku Kicevo w Północnej Macedonii. Pierwszy dzień był naprawdę pracowity i pełen wrażeń. Za nami wspaniała ceremonia powitalna i zabawy na przełamanie lodów, warsztaty dotyczące ,"fake news" i bezpiecznego korzystania z internetu. Potem zwiedzanie terenu szkoły i wspólny spacer po lokalnym parku w promieniach słońca. Wieczorem rodziny,w których mieszkają nasi uczniowie spędzą wspólnie czas,by lepiej się poznać. Cała drużyna Erasmusa to grupa nauczycieli i uczniów z trzech szkół partnerskich:z Polski,Rumunii i Północnej Macedonii. Podczas tej wizyty realizujemy blok projektowy SAFE-ON i poznajemy macedońskie zwyczaje, kulturę i piękno tego kraju.

Data dodania: 2024-04-16 21:58:07
Data edycji: 2024-04-16 21:58:40