Ikona powiększania tekstu
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień

WIZYTA W RUMUNII DZIEŃ II i III

Drugiego dnia naszego pobytu w Iasi wzięliśmy udział w bardzo ciekawych warsztatach pod hasłem NASZE WYBORY. Zastanawialiśmy nad decyzjami, które podejmujemy każdego dnia i ich wpływem na naszą codzienność, przyszłość, nasze zdrowie. Jeden z modułów dotyczył przyjaźni. Pytanie "Jakim jesteś przyjacielem" nie było łatwe... Przed obiadem nasza "Erasmusowa" drużyna zagrała krótki mecz piłki ręcznej z uczniami z goszczącej nas szkoły. Po południu zwiedziliśmy Iasi, niezwykle miasto pełne atrakcji kulturalnych i historycznych, jak np. monumentalna Metropolitalna Katedra Prawosławna - największa w Rumunii.
Trzeci dzień w drodze: fantastyczna wyprawa do muzeum sztuki ludowej, monastyru i cytadeli w Târgu Neamt.
Warsztaty ceramiczne pokazały, jakie zdolności w nas drzemią...

LINK DO POSTÓW ZE STRONY PROJEKTU NA FACEBOOK: DZIEŃ 2 DZIEŃ 3
Data dodania: 2024-10-23 17:28:10