Wycieczka do Nadleśnictwa Dojlidy

14 listopada uczniowie z klasy 2a i 2b wybrali się na wycieczkę do Nadleśnictwa Dojlidy . Celem wycieczki było rozbudzenie zainteresowań pięknem i bogactwem środowiska przyrodniczego. Dzieci uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych ,podczas których zdobywały informacje na temat warstw lasu, jego mieszkańców i roślinności. Uczniowie mogli również usłyszeć odgłosy leśnych zwierząt,  oglądać przez lupę roślinność i pozostawione ślady zwierząt. Na koniec wszyscy uczestnicy zjedli pyszną kiełbaskę, samodzielnie upieczoną na ognisku .
Pomimo kapryśnej pogody uśmiechy nie znikały z twarzy naszych małych podopiecznych.

Data dodania: 2023-11-14 18:42:26
Data edycji: 2023-11-16 11:57:42