Wycieczka klasy 2a i 2b.

21 marca był dniem pełnym wrażeń i atrakcji.
Uczniowie z klasy 2a i 2b udali się do Studia Nagrań Apollo w Grabówce. Pan Mariusz, który jest producentem muzycznym opowiedział o  charakterze  pracy producenta muzycznego i realizatora dźwięku.
Następnym punktem programu była realizacja nagrań oraz praca nad przygotowaną piosenką, w trakcie której uczniowie        obserwowali i uczestniczyli w procesie powstawania utworu, aż do finalizacji.
Po nagraniach, każdy spróbował swoich sił jako perkusista i każdy mógł wyładować swoją energię.
Nie zabrakło również  zabaw na świeżym powietrzu ,ogniska z kiełbaskami oraz czasu spędzonego z koleżankami i kolegami z klasy.

Data dodania: 2024-03-22 08:36:14
Data edycji: 2024-03-22 08:36:49