XIX edycja Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”

XIX edycja Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” pod patronatem Starosty Powiatu Białostockiego odbyła się 22 marca 2024 r.
Szkoły z terenu powiatu wytypowały do wyróżnienia 13 uczniów. To młodzi ludzie, którzy nie pozostają obojętni na cierpienie i biedę innych. Zgłoszonych do eliminacji uczniów cechuje koleżeńska postawa, włączają się w różne akcje pomocowe i niejednokrotnie są też ich inicjatorami. Działają na rzecz pomocy Ukrainie. Dbają o przyrodę i ekologię, zwierzęta, pomagają różnym fundacjom, osobom starszym, chorym, uczestniczą w zbiórkach, dbają też o opuszczone miejsca pamięci. Nie dostają za to żadnego wynagrodzenia.
Zgodnie z decyzją jury w ÓSEMCE WSPANIAŁYCH znalazła się Gabriela Łuckiewicz z klasy 7b

Data dodania: 2024-04-04 12:27:06
Data edycji: 2024-04-04 12:27:32