XV edycja kampanii Pola Nadziei

3 października odbyła się inauguracja XV edycji kampanii Pola Nadziei. W uroczystości wzięły udział wolontariuszki z klasy 8a- Maja Sz., Ania, Dominika, Wiktoria, Maja G. i Lena. Celem kampanii jest uwrażliwianie społeczeństwa na los nieuleczalnie chorych dzieci. W akcji co roku biorą udział szkoły i przedszkola z Białegostoku i regionu. Jednym z elementów kampanii jest sadzenie żonkili, które są symbolem nadziei. W tym roku będziemy tworzyć stacjonarne hospicjum dla dzieci.
Podczas uroczystości organizatorzy podsumowali XIV edycję kampanii. Wzięła w niej udział ponad setka szkół i przedszkoli z Białegostoku i okolic. W jej ramach odbyło się 113 zajęć edukacyjnych , w których wzięło udział 1700 uczestników spotkań, oraz różnego rodzaju konkursy, kwesty i akcje charytatywne. W efekcie zebrano ponad 260 tys. zł.

Data dodania: 2024-10-08 11:33:28
Data edycji: 2024-10-08 11:33:47