Zakończenie roku 2021/2022

24 czerwca 2022r. zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Tym razem uroczystość odbyła się tak, jak dawniej - w większym gronie, z obecnością dumnych rodziców, bez maseczek i konieczności zachowania 1,5-metrowych odstępów. Było zatem gwarnie, radośnie i wreszcie po prostu normalnie. Zakończenie odbywało się w dwóch turach - o godz. 9.00 - klasy IV-VII, o 12.00 - I - III.

Na uroczystości klas IV-VII obecni byli: pan Burmistrz Adrian Łuckiewicz i ks. Proboszcz Zdzisław Karabowicz. Najlepsi uczniowie otrzymali stypendia, nagrody książkowe i świadectwa z wyróżnieniem. Wręczone zostały też nagrody i dyplomy za 100% frekwencję i za udział w konkursach.

Uroczystości uświetniły występy koła wokalnego pod kierunkiem pani Urszuli Zajkowskiej, Koła Ludowego pod kierunkiem pani Urszuli Figiel oraz orkiestry pod batutą pana Adama Wolańskiego.

I tak rok szkolny 2021/2022 dobiegł końca.

Życzymy Wam bezpiecznych wakacji!

Data dodania: 2022-06-25 12:45:56
Data edycji: 2022-06-25 12:53:34