16-010 Wasilków
ul. Adama Mickiewicza 2

Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas pierwszych było wyjątkowym i pełnym wzruszeń wydarzeniem. Nasi najmłodsi uczniowie po raz pierwszy otrzymali swoje świadectwa – symbol ciężkiej pracy, zaangażowania oraz wielu nowych umiejętności zdobytych w ciągu całego roku.
Każdy pierwszoklasista został także uhonorowany pamiątkowym medalem, który wywołał wiele radości i dumy na twarzach dzieci.
Uroczystość uświetniła część artystyczna. Uczniowie wspólnie śpiewali piosenki oraz zaprezentowali taniec, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Szczególnym punktem programu był występ Zespołu Tańca Ludowego „Łoszaki”, który zaprezentował się w nowych, barwnych strojach, zachwycając publiczność swoim występem.
Na zakończenie życzymy wszystkim uczniom bezpiecznych, radosnych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji!



16-010 Wasilków
ul. Adama Mickiewicza 2