Zakończenie roku w klasa I-II

Najmłodsi i najstarsi uczniowie SP 1 zakończyli rok szkolnym tego samego dnia. To drugie zakończenie było jednak o wiele weselsze, ponieważ żegnamy się tylko na dwa miesiące.

Mimo pogodnej atmosfery uroczystość wiązała się z dużymi przeżyciami. W swojej karierze szkolnej najmłodsi uczestniczyli w niewielu ważnych i poważnych imprezach, co zostało spowodowane pandemią. Nagle stali się bohaterami dnia. Musieli wygłosić swoje kwestie podczas części artystycznej, zaśpiewać piosenkę, cierpliwie usiedzieć w miejscu, by potem z dumą odebrać pierwsze lub drugie w swoim życiu świadectwo. Rodzice przybyli na uroczystość mogli być z nich dumni.

Zdjęcia z uroczystości w zakładce Galeria

Data dodania: 2021-06-26 22:32:55
Data edycji: 2021-06-26 23:17:16