Zakończenie roku w klasach I-III

Uczniowie klas I-III również mili dziś uroczyste zakończenie roku szkolnego. Pierwszaki  już o rok starsze nie boją się szkoły, a trzecioklasiści dziwią się, kiedy minęły trzy lata w Szkole Podstawowej księdza Rabczyńskiego i z płaczem żegnają swoje dotychczasowe wychowawczynie i pewien etap życia. Nic dziwnego, że uroczystość przekształciła się w istny popis naszych „maluchów”. Zaczęło się występem zespołu „Łoszaki” pod kierunkiem pani Urszuli Figiel. Potem były piosenki, tańce, gra na instrumentach. Rewiowe występy dzieci podziwiali dumni rodzice, którzy dziś licznie przybyli na zakończenie roku. Było kolorowo i bardzo wesoło. Maluchy udowodniły, że każdy ma jakiś talent. Każdy też może zostać doceniony, co najlepiej potwierdzają medale, wręczone wszystkim uczniom klas I przez panią Dyrektor.

Rok szkolny 2022/2023 oficjalnie został dziś zakończony. Do zobaczenia po wakacjach.

Data dodania: 2023-06-23 23:22:22
Data edycji: 2023-06-23 23:26:03