Zakończenie roku w klasach IV-VII

W piątek 25 czerwca świadectwa odebrali uczniowie klas IV-VII. Pani Dyrektor oficjalnie uznała rok szkolny 2020/2021 za zakończony, ks. proboszcz Zdzisław Karabowicz radził, by uczniowie dobrze zaplanowali i wykorzystali wolny czas, a wieloletni, obecnie emerytowany już burmistrz Wasilkowa – pan Pełkowski dołączył się do życzeń bezpiecznych i udanych wakacji.

Uczniowie otrzymali stypendia ufundowane przez Burmistrza Wasilkowa pana Adriana Łuckiewicza, nagrody i wyróżnienia za wyniki w nauce, osiągnięcia w zawodach i konkursach. A ponieważ otrzymywanie nagród za ciężką pracę jest przyjemne, więc panowała naprawdę radosna atmosfera.

Niestety, koniec roku bywa też czasem pożegnań. Tak było i tym razem. Z wielkim wzruszeniem i nieukrywanymi łzami żegnaliśmy panią Halinę Kuźmicką, która odchodzi na emeryturę. O tym, jaką wspaniałą nauczycielką i jakim dobrym człowiekiem jest pani Halina najlepiej świadczy fakt, że na hali nie było osoby, która nie odczułaby żalu z powodu tej straty. Pani Kuźmicka zawsze miała czas dla innych, zawsze gotowa była pomóc, a przy tym uczyła tak, że na Jej lekcje wszyscy chodzili z wielką przyjemnością. I choć to może pozostanie tylko w sferze marzeń, ale mamy nadzieję, że jednak jeszcze do nas wróci.

Aby nieco osłodzić nam gorycz rozstania, prowadząca uroczystość pani Justyna Jezierska zapowiedziała część artystyczną. Najpierw wystąpił Boguś Karpacz z utworem na pianino elektryczne, następnie zaś nieoceniona Młodzieżowa Orkiestra Dęta pod batutą pana Adama Wolańskiego.

A po spotkaniu z wychowawcami w klasach zaczęły się WAKACJE!

(więcej zdjęć w zakładce Galeria)

Data dodania: 2021-06-26 23:18:10
Data edycji: 2021-06-26 23:28:16