Zakończenie roku w klasach IV-VII

Skończył się kolejny rok szkolny. Jak zwykle zanim rozdano świadectwa, odbyła się w naszej szkole uroczystość z udziałem Pani Wiceburmistrz Dominiki Jocz i Księdza Proboszcza Zdzisława Karabowicza oraz Przewodniczącego Rady Rodziców – pana Bartosz Lorysia. Pani Dyrektor Lucyna Bejm krótko podsumowała miniony czas. Następnie przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Magdalena Święcicka przekazała funkcję nowo wybranej przewodniczącej – Zuzi Łopato. Kolejnym etapem było rozdanie nagród i dyplomów uczniom, którzy w tym roku szkolnym osiągnęli sukcesy w nauce (świadectwa z wyróżnieniem), sporcie, konkursach artystycznych czy w Odysei Umysłu lub wykazali się tak wielką miłością do szkoły, że mieli wzorową frekwencję.

Po części oficjalnej przyszedł czas na ucztę muzyczną – występy wokalne dwóch solistek – Anieli Karpacz i Aleksandry Jabłonowskiej oraz popis orkiestry pod batutą pana Adama Wolańskiego.

Na zakończenie prowadząca uroczystość pani Magdalena Białokozowicz przypomniała dzieciom o zasadach bezpiecznego spędzania wakacji i  uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się do klas, by odebrać świadectwa, a następnie udać się na zasłużone wakacje.

Data dodania: 2023-06-23 23:11:37
Data edycji: 2023-06-23 23:19:31