Czcionka:

Kontrast:

Zdrowie na talerzu

Ostatnio publikowaliśmy „Raport z badania żywienia i aktywności fizycznej nastolatków”, okazało się, że uczniowie naszej szkoły w czasie pandemii nie wyzbyli się zdrowych nawyków. Chętnie się ruszają, dbają o to, by ich posiłki były smaczne i zdrowe.

Dziś mamy na to dowód. Prezentujemy zdjęcia, które zostały wykonane przez siódmoklasistów w ramach lekcji plastyki. Fotografia to dziedzina sztuki, więc uczniowie zmierzyli się z twórczym wyzwaniem podwójnie, musieli pięknie skomponować i uwiecznić swój posiłek. Okazuje się, że zdrowe żywienie jest nie tylko pożywne, energetyczne i bogate w wartości, ale również kolorowe i ładne.

Data dodania: 2021-04-26 09:33:37
Data edycji: 2021-04-26 09:59:02