''Zielono mi'' 24.05-26.05

Nasi uczniowie w ramach aktywnej integracji wybrali się do Augustowa. Klasy 5b, 5c, 6b i 7a wspólnie mierzyły się z zadaniami opracowanymi przez instruktorów. Na uczniów czekały ciekawe stacje, które wymagały współpracy i zaufania. Nie brakowało im śmiechu, bojowych okrzyków i zmoczonej głowy.
Ostatni dzień naszej integracji poprzedzony był imprezą z karaoke. Zdarte gardła i czerwone buziaki, to skutki dobrej zabawy :) Największą atrakcją wśród dzieci był PAINTBALL. Głośne krzyki, laserowe strzały i zdobywanie flagi to najlepsza zabawa :)
Na zakończenie wycieczki wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Pełni pozytywnej energii oraz mocno zmęczeni wróciliśmy do Wasilkowa. :) To były udane 3 dni!

Sami zobaczcie: Tutaj

Data dodania: 2023-05-26 22:58:26