Czcionka:

Kontrast:

Życzenia dla wszystkich Mam

„Ludzie to zawsze dzieci swoich matek. Bez matki nie ma poety, nie ma bohatera” – jak powiedział Maksym Gorki. Mamie zawdzięczamy to, kim jesteśmy. Jej mądrość i miłość dają nam siłę, a opieka, jaką nas otacza, pozwala rozwinąć skrzydła.

Dlatego dziś z okazji Dnia Matki wszystkim Mamom składamy najserdeczniejsze życzenia. Dołączamy do nich prezenty przygotowane przez dzieci.

Świetlica szkolna składa Wszystkim Mamon najlepsze życzenia

Do życzeń dołącza się klasa I a

klasy Ib

i klasa II b

Dzieci z klas młodszych nie zapomniały oczywiście o laurkach, narysowały też portrety swoich mam, zapraszamy do podziwiania.

Na koniec zostawiliśmy życzenia od starszych uczniów. Oto, co oni chcieliby powiedzieć swoim Mamom, zachęcamy do obejrzenia.

Data dodania: 2021-05-26 00:18:48
Data edycji: 2021-05-26 13:24:42