Konkurs o patronie naszej szkoły!

Zapraszamy Was, drodzy Uczniowie, do wzięcia udziału w konkursie o patronie naszej szkoły - ks. Wacławie Rabczyńskim. Konkurs podzielony jest na dwie kategorie wiekowe:

Uczniowie klas 4 – 5

wykonują pracę plastyczną na kartce A4 dowolną techniką na temat „Ksiądz Rabczyński i jego dzieło”, aby wiedzieć więcej, jakie dzieła zostawił po sobie nasz patron. Pierwsze trzy miejsca, zostaną nagrodzone, a prace wszystkich uczestników zostaną wywieszone na wystawie w naszej szkole.

Udział w konkursie zgłaszamy u swoich katechetów  do 9 grudnia!

Uczniowie klas 6-8

uczestniczą w konkursie wiedzy o naszym patronie. Materiały do konkursu znajdują się w załączniku.  Konkurs odbędzie się 16 grudnia o godzinie 8:00. Chęć udziału zgłaszamy do swoich katechetów. Za zajęcie pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca są nagrody.

Zachęcamy do udziału.

Data dodania: 2021-12-06 23:09:58