Konkursy

Terminy przeprowadzania eliminacji wojewódzkich konkursów przedmiotowych organizowanych w szkołach podstawowych województwa podlaskiego
w roku szkolnym 2023/2024
         do 8 września 2023 r. rejestracja szkoły
         do 15 września 2023 r. zgłoszenie nauczycieli do prac
               w komisjach rejonowych i wojewódzkich
         do 29 września 2023 r. ogłoszenie w szkole
               listy uczestników stopnia szkolnego
         do 3 października 2023 r. zgłoszenie na stronie
               internetowej uczestników konkursu na stopniu
               szkolnym

1. Stopień szkolny przeprowadzany jest w szkołach, do których uczęszczają uczestnicy.
    Stopień szkolny konkursu rozpoczyna się o godz. 9:00.

2. Stopień rejonowy przeprowadzany jest w szkołach, do których uczęszczają uczestnicy, z wyjątkiem
    Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego i rozpoczyna się o godz. 9:00 .
    Stopień rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego przeprowadzany jest
    na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej i rozpoczyna się o godz. 10:00 .

3. Stopień wojewódzki przeprowadzany jest w szkołach będących siedzibami stopnia wojewódzkiego konkursu,
    zgodnie z informacją zamieszczoną na stronie Kuratorium Oświaty w Białymstoku. Stopień wojewódzki konkursu rozpoczyna się o godz. 10:oo.

4. Na każdym stopniu konkursu na wykonanie zadań uczeń ma 90 minut, do których nie wlicza się czasu przeznaczonego na czynności organizacyjne.

5. Nie przewiduje się dodatkowych terminów konkursów.

6. 6.Biblioteka szkolna zaprasza do udziału w międzyszkolnym konkursie plastycznym dla klas 2-3 KONKURS NA PRZYSŁOWIA
  7. Nauczyciel plastyki zaprasza do udziału w konkursie plastycznym uczniów klas 1-8 Białystok wczoraj, dziś, jutro: Stolica piękna, sztuki i natury”. Na prace czekam do 30 października. zanieś ją do biblioteki szkolnej.
  8. Wykonaj portret świętego dowolną techniką lub przedstaw go w trakcie wykonywania czynności z której zasłynął.

Podpisujemy prace imieniem i nazwiskiem, podajemy wiek. Prace można przynosić do 28 X do katechetów lub do zakrystii kościoła NMP Matki Miłosierdzia. OGŁOSZENIE WYNIKÓW będzie miało miejsce w kościele 1 LISTOPADA w Uroczystość Wszystkich ŚWIĘTYCH. Na uczniów czekają ciekawe nagrody.

9. Konkurs o Świętym Patronie trwa! Przypominamy, że do 28 października można przynosić jeszcze prace konkursowe o wybranym świętym, dowolną techniką i w dowolnym formacie. Zapraszamy!
Data dodania: 2023-09-29 16:26:28
Data edycji: 2023-10-27 08:33:12