Konkurs dekoracja sali lekcyjnej

Organizatorzy podsumowali cykliczny szkolny konkurs na świąteczną dekoracje sal lekcyjnych. Dzięki działaniom klas,  czas przedświąteczny spędzaliśmy w ciekawie przystrojonych miejscach. Komisja konkursowa w skład której wchodzili: uczniowie, opiekun SU po naradach doceniając zaangażowanie klasy, efekt wizualny wybranego motywu i jego skuteczność oraz staranność wykonania zadania postanowili nagrodzić: 1 miejsce sala 9, której twórcami wystroju byli uczniowie klasy 5a. 2 miejsce sala 6- i tu klasę 1 a i 1 b. 3 miejsce sala 10 - twórcy uczniowie klasy 4 b. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom szkoły za zaangażowanie i pomysłowość podczas tworzenia dekoracji sal.

Data dodania: 2024-03-08 11:45:39